Bank Fotografii Agnieszki i Włodka Bilińskich
Ponad 100 000 doskonałej jakości zdjęć

Nieco o nas

Jesteśmy małżeństwem zajmującym się profesjonalnie fotografią krajoznawczą i przyrodniczą. Od ponad dwudziestu lat robimy zdjęcia przyrody i architektury.
Z wykształcenia oboje jesteśmy biologami, a także absolwentami Podyplomowego Studium Fotografii i Informacji Obrazowej na Uniwersytecie Warszawskim.
Jesteśmy również członkami-założycielami Związku Polskich Fotografików Przyrodniczych.

Fotografia przyrodnicza i podróżnicza to nasza pasja i sposób na życie.

Wszystko cokolwiek robimy, czy to wędrujemy po Polsce, Europie, Kamczatce, Wyspach Kanaryjskich, czy żeglujemy po Bałtyku, Małych Antylach, Cykladach, jeździmy konno w Bieszczadach, czatujemy godzinami na myśliwskich ambonach, czy też przemierzamy na nartach Beskidy, Gorce lub Karkonosze, służy fotografii – robimy zdjęcia zwierząt, roślin, krajobrazów, pejzaży itp.
Zdjęcia, które robimy, są publikowane w czasopismach, kalendarzach, pocztówkach, przewodnikach i albumach zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Stanowią one również, niczym obrazy, ozdobę wielu wnętrz. Oferujemy zdjęcia do reklamy, do gazet i różnego rodzaju przewodników - zdjęcia dla wydawnictw, zdjęcia dla prasy i na potrzeby strony WWW.
W grudniu 1998 roku ukazał się nasz pierwszy autorski album fotograficzny pt. "Kaszuby". Mamy w swoim dorobku już ponad czterdzieści autorskich albumów i książek, a pośród nich album "Bałtyk - morze o wielu obliczach", w którym opisujemy i przedstawiamy na fotografiach niezwykłe i mało znane miejsca w ośmiu nadbałtyckich krajach, odwiedzonych przez nas na przestrzeni siedmiu lat żeglarskich wypraw.
W latach 2008 - 2009 napisaliśmy i zilustrowaliśmy pięć książek pod wspólnym tytułem: "Z życia...", w których przedstawiamy ciekawostki z życia roślin i zwierząt. Publikacje te przeznaczone są dla młodego czytelnika. Okładki można obejrzeć w galerii publikacji pod hasłem książki. Współpracujemy także z wieloma czasopismami, oferując artykuły (teksty plus zdjęcia) o tematyce podróżniczej (z Polski i ze świata), żeglarskiej i przyrodniczej. Przykłady pod hasłem czasopisma.

Gorąco zapraszamy do korzystania z naszego banku zdjęć!

Agnieszka i Włodek Bilińscy - fotografia podróżnicza, przyrodnicza - bank zdjęć przyroda, natura, krajobrazy, pejzaże, rośliny, zwierzęta. Zdjęcia architektury, zabytków, miast. Bogata baza zdjęć!
Agnieszka Włodek

Na stronie zebraliśmy i skatalogowaliśmy nasze zdjęcia tworząc internetowy bank zdjęć zachęcając niniejszym do korzystania z jego zasobów. Nasz bank zdjęć zawiera profesjonalne zdjęcia na sprzedaż, tzw. zdjęcia stock czy też zdjęcia stockowe. Wśród nich można znaleźć przede wszystkim zdjęcia przyrody i zdjęcia architektury. Zgodnie z naszą pasją, baza zdjęć Photovoyage to przede wszystkim fotografia podróżnicza - fotografia przyrody i architektury. Oferujemy sprzedaż zdjęć o tematyce: fotografia przyrodnicza, fotografia podróżnicza. Zapraszamy do współpracy wydawnictwa, autorów przewodników, kalendarzy itp. Nie ważne czy potrzebne są zdjęcia do reklamy, gazety, zdjęcia dla wydawnictw, do przewodników, kalendarzy, fototapet czy na stronę WWW - zachęcamy do korzystania z zasobów naszej bazy zdjęć, a w wolnej chwili zapraszamy na nasze fotoblogi, w tym na fotoblog żeglarski o tematyce: żegluga śródlądowa, drogi wodne, waterways, Balic Sailing, żeglarstwo.

Kontynuując korzystanie z naszej witryny, zgadzasz się na umieszczanie przez nas plików cookie na Twoim urządzeniu. Jeżeli zrezygnujesz z otrzymywania naszych plików cookie, nie możemy zagwarantować prawidłowego działania witryny. Więcej informacji... Zamknij